Справу зроблено, шановне сімейство.

Справу зроблено, шановне сімейство.

Повідомлення Євген з ММ » 11 червня 2011 19:10

Нещодавно мав зустріч з кількома доволі... ні, скажімо так - дуже впливовими людьми. Від кожного з них напряму залежить розвиток ** певної місцевості. Вони не при владі і далекі від політичних партій. І який там бюджет?!... вони самі бюджет. Вони фінансують все, від будівництва школи і сніданків які безплатно буде їсти ваша дитина до доріг і транспорту, яким ви поїдете на роботу.

Не буду вникати в суть.. скажу так. Була справа, яка легально тягнулась вже кілька місяців через гору бюрократії. Так ось ці люди вирішили їх за 20хв.

І я подумав, а чи є суть в легальності, якщо це може займати стільки часу?!!!!

То як з ********* проектом що я замісив ******** року - щоб легально встановити кілька лавочок і урн треба стільки паперів, що просто ппц! А один місцевий чинуша сказав так "ну спочатку зробіть там туристичну мекку а потім ми розглянемо можливість встановлення..."

Де таке видано, щоб спочатку людей закликали, а потім створювали їм умови?! Якщо людині ніде посидіти і викинути бумажку, а навкруги буде свалка - то чи прийде ця людина ще раз сюди?! Хрен!

Коротше, не знаю як ви, а я все більше повірив в те, що блага нелегальна діяльність хоч і є нелегальною, але дає той результат (законний), на який пішли б роки........
8-) :twisted: :ugeek:

Репчик згадався...
http://www.youtube.com/watch?v=DMCpLwVX5Zk
Зображення
Форум Білоцерківських Патріотів
http://BP.streetangels.com.ua

Якщо тебе вдарять по лівій щоці - підстав праву ногу, присядь і бий знизу в щелепу... :lol:
Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення: 444

Re: Справу зроблено, шановне сімейство.

Повідомлення Ivan » 12 червня 2011 00:58

Ми все зрозуміли ;)
Ivan

Повідомлення: 51

Повідомлення Євген з ММ » 12 червня 2011 11:40

Ivan написав:Ми все зрозуміли ;)

Аппаппадробней?!
Мені цікава думка кожного, тому я це і опублікував.
Євген з ММ написав:....... а чи є суть в легальності, якщо це може займати стільки часу?!!!!

Іншими словами, чи більш резонна блага нелегальна діяльність (враховуючи всі ризики, що настають з нею)?
Зображення

Якщо тебе вдарять по лівій щоці - підстав праву ногу, присядь і бий знизу в щелепу... :lol:
Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення White Boy88 » 12 червня 2011 13:10

Нехай буде нелегальна, якщо вона приносить користь. Ми взагалі не повинні дотримуватись законів окупаційної влади.
White Boy88

Повідомлення: 32

Повідомлення Дмитро82 » 17 листопада 2011 19:41

Євген з ММ написав:
Ivan написав:Ми все зрозуміли ;)

Аппаппадробней?!
Мені цікава думка кожного, тому я це і опублікував.
Євген з ММ написав:....... а чи є суть в легальності, якщо це може займати стільки часу?!!!!

Іншими словами, чи більш резонна блага нелегальна діяльність (враховуючи всі ризики, що настають з нею)?

які ж тоді наслідки нелегальної діяльності ???? коли наприклад десь в приБілоцерківській зоні викласти Тризуб України з білого каменю великого розміру!!! що в тюрму посадять??? якщо я за власний рахунок і камень купив!!! то що розваляють??
Дмитро82

Повідомлення: 142

Повідомлення Євген з ММ » 17 листопада 2011 19:50

Дмитро82 написав:які ж тоді наслідки нелегальної діяльності ???? коли наприклад десь в приБілоцерківській зоні викласти Тризуб України з білого каменю великого розміру!!! що в тюрму посадять??? якщо я за власний рахунок і камень купив!!! то що розваляють??

Я про те, що одна справа тихо підготувти місце, підігнати матеріали і виконати, і інша - офіційно домогтись зробити це (не купуючи ділянку!, а просто "Зробімо тут пам'ятник"). Знаєте куда вас "направлять"? :lol:
Зображення

Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення Дмитро82 » 17 листопада 2011 19:56

Євген з ММ написав:
Дмитро82 написав:які ж тоді наслідки нелегальної діяльності ???? коли наприклад десь в приБілоцерківській зоні викласти Тризуб України з білого каменю великого розміру!!! що в тюрму посадять??? якщо я за власний рахунок і камень купив!!! то що розваляють??

Я про те, що одна справа тихо підготувти місце, підігнати матеріали і виконати, і інша - офіційно домогтись зробити це (не купуючи ділянку!, а просто "Зробімо тут пам'ятник"). Знаєте куда вас "направлять"? :lol:

знаю.... от того воно й до сліз образливо!!! що ніхто не підтримає тебе - а навпаки "какой-то фанатик пришёл!"
Дмитро82

Повідомлення: 142

Повернутись в 2013 : Діяльність Форуму Білоцерківських Патріотів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість