Пам'ятники Білої Церкви

Відкритий загальнодоступний форум

Пам'ятники Білої Церкви

Повідомлення Дмитро82 » 22 травня 2012 19:06

Цікаво....

Чи можемо ми зробити опитування всього міста, будинок за будинком, і провести таку акцію!

Для чого??? Ми будемо мати можливість побачити людське ставлення до пам'ятників Білої Церкви, які стоять!!!
Також тоді можна буде провести загальні збори Білоцерківців. І вирішити чи ХОЧУТЬ люди бачити Леніна на головній площі???? Або ж перемістити Леніна на інше місце, так як замість нього встановити постать Українця, в якого боліло серце за Україну...

Цікава ваша точка зору і пропозиції?!!!
Востаннє редагувалось Євген з ММ в 22 травня 2012 20:14, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Виправив помилки.
Дмитро82

Повідомлення: 142

Re: Пам'ятники Білої Церкви

Повідомлення Євген з ММ » 22 травня 2012 20:21

Я так розумію опитування щодо всіх основних (хоча, певно, НЕосновних в Білій Церкві немає) пам'ятників?! Чи тільки Леніна?

Році так в 2004.. якийсь подібний аналіз Леніна проводили. Тоді хз як все пройшло, але ніби то люди були проти, самі не знали чому :lol:

Якщо таке проводити, то:
1. Треба відразу пропонувати альтернативу!
Людина буде проти просто не знаючи що буде на цьому місці.... може черговий ТРЦ, яких як грибів в порівнянні з парками.

Доречі, які НОВІ парки відкриті в Білій Церкві ви знаєте? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2. Треба напередодні позитивно розрекламувати цього "кандидата". Бо це має бути достойно!!! 8-)
Зображення
Форум Білоцерківських Патріотів
http://BP.streetangels.com.ua

Якщо тебе вдарять по лівій щоці - підстав праву ногу, присядь і бий знизу в щелепу... :lol:
Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення: 444

Повідомлення Дмитро82 » 22 травня 2012 21:16

ні ти мене не зрозумів... Замість самого Леніна як такового - поставити Шевченка на весь зріст... Бо і площа Шевченком названа, а стоїть Ленін!!!
Дмитро82

Повідомлення Євген з ММ » 22 травня 2012 21:36

Тобто опитування проводити тільки щодо Леніна?!

Площа Шевченка територіально закінчується вул. Ярослава Мудрого (тобто тільки територія Родона). Цікавий факт: в Білій Церкві 2і площі Шевченка! Друга - з іншого боку вул Шевченка, це площа, де зараз літак!
Зображення

Якщо тебе вдарять по лівій щоці - підстав праву ногу, присядь і бий знизу в щелепу... :lol:
Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення Дмитро82 » 23 травня 2012 12:16

Так!!! Саме про центр міста йде мова.... Бо якщо виявиться що люди підтримують гороцьку більшість всієї Білої Церкви, ТО МОЖНА ЗРОБИТИ ГРОМАДСЬКІ слухання чи збір!!! А вже тоді на порядку денному в нашій Міській мерії, депутати міської ради будуть приймати чи відхиляти це питання!!!!

Але ж не забуваймо про Комуністів, вони також будуть всіяко гальмувати цей процес!!!

Я просто подумав якщо це потрібно лише мені то нічого не варто робити... Якщо ж є ті хто самовідданно допоможуть мені це питання піднімати і розвивати - тоді є сенс... Ми громадяни свого міста І МАЄМО ПРАВО ТРЕБУВАТИ ВІД ДЕРЖАВНИХ ЧИНОВНИКІВ звертати увагу на наші потреби ....
Востаннє редагувалось Євген з ММ в 23 травня 2012 13:23, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Виправив помилки.
Дмитро82

Повідомлення Євген з ММ » 30 травня 2012 11:03

Я не буду коментувати за пам'ятник Леніну я чи проти.

Загалом - провести таку акцію можна. Але і понині вважаю, що все ж треба розпочати з п.1 і 2, які я виклав вище.

По-друге, можна для початку не йти по всім будинкам, а встановити намети в різних районах міста в провести опитування людей на вулиці. Можливо навіть де питання "Леніна" буде одним з. Це буде більш раціональний ТРЕТІЙ етап.

І ще, якщо є бажання пройтись - то є сенс рознести просто запрошення прийняти участь у опитуванні.

Готовий таке підтримати, як завжди не розкриваючи себе.
Зображення

Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення masazhoka » 01 червня 2012 11:28

Маю проект по заміні та переміщенню пам'ятників.
masazhoka

Повідомлення: 1

Повідомлення Євген з ММ » 01 червня 2012 11:45

Викладіть, пліз.
Ознайомимось :)

П.С. Ось дещо по схожій темі http://www.bp.streetangels.com.ua/viewtopic.php?f=2&t=50
Зображення

Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повернутись в Біла Церква

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей