Новий сайт Білої Церкви

Відкритий загальнодоступний форум

Оберіть найкращі адреси для нового сайту про Білу Церкву

Опитування закінчилось 23 грудня 2011 14:10

bilacerkva.info
1
11%
bilacerkva.in.ua
0
Немає голосів
bilacerkva.com
3
33%
bilacerkva.org.ua
2
22%
bilacerkva.net
1
11%
bilacerkva.kiev.ua
0
Немає голосів
bilacerkva.org
2
22%
bilacerkva.net.ua
0
Немає голосів

Всього голосів : 9

Новий сайт Білої Церкви

Повідомлення weep » 25 листопада 2011 14:10

Вітаю, друзі!

Я веб-розробник із Білої Церкви. На разі працюю в Києві.

Сьогодні зранку прокинувся з ідеєю зробити корисний україномовний сайт Білої Церкви. Сни я запам’ятовую рідко, тому сприйняв це як знак долі :ugeek:
Обдумавши цю ідею з годинку, вирішив, що ідея має перспективи і варта мого часу. Щонайменше, є нагода принести користь рідному місту.

Розділи, які вже планую додати до сайту:
• афіша (театр, кіно, клуби, концерти, заходи);
• краєзнавство (статті Євгена Чернецького та інших про історію Білої Церкви — у них я ще не питав дозволу, але спробую домовитись);
• місцева політика (біографії членів міськради з можливістю коментувати, можливо останні події);
• інтерв’ю з видатники білоцерківчанами;
• дошка оголошень;
• можливо, знайомства (там спробую реалізувати цікаві функції, відсутні на великих сайтах знайомств).

Звичайно, сайт буде відкритий для матеріалів авторів/журналістів, які захочуть опублікуватися на сайті. Якщо сайт ненароком стане прибутковим, то матеріали будуть оплачуватися.

Фактично, я хочу створити майданчик для якісної інформації про Білу Церкву, бо хорошої незалежної місцевої газети у нас в місті нема (наскільки я знаю). А це, як відомо, негативно вливає на благоустрій міста. Мені також відомо, що в Білій Церкві живуть унікальні цікаві люди, про яких в інтернеті дуже мало інформації. Завдяки сайту я хочу розповісти про таких людей та й сам дізнатися про них. Ці люди також могли б ділитися своїми думками на сторінках сайту.

Але хотів би порадитися з іншими проактивними молодими людьми з Білої Церкви:
1) Які функції та/чи розділи ви хотіли би бачити на новому сайті Білої Церкви?
2) Якої інформації вам бракує про рідне місто?
3) Чи хотіли би ви долучитися до наповнення/створення цього сайту?

І також: зверніть увагу на опитування щодо бажаної адреси сайту.

На все добре!
weep

Повідомлення: 4

Re: Новий сайт Білої Церкви

Повідомлення Євген з ММ » 25 листопада 2011 19:16

Ем, це типу в сотий раз в перший клас?

По-перше я за "ts" а не "c", а багато з таких імен зайняті! Тож...

По-друге, хоча тема і попсова (бо вже гі*на гора) та готовий зустрітися, бо сам багато про сайт бц думав, і деякі ідеї, схеми, матеріали маю.

Ну а писати все тут.. просто пости штампувати. Треба зустрічатись.
Зображення
Форум Білоцерківських Патріотів
http://BP.streetangels.com.ua

Якщо тебе вдарять по лівій щоці - підстав праву ногу, присядь і бий знизу в щелепу... :lol:
Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення: 444

Повідомлення weep » 25 листопада 2011 21:05

Щодо «ts»/«с»:
є багато стандартів транслітерації української мови латиницею і загалом вони всі тяжіють або до центральноєвропейських мов (ц = c, й = j), або до англійської мови (ц = ts, й = y). При чому «центральноєвропейські» стандарти вищі за якістю і логічніші історично (якщо почитаєте тест на банкноті у 20 гривень — зрозумієте чому).

Якщо тема справді «попсова», прошу дати принаймні посилання на попередні обговорення/пропозиції.

Дякую.
weep

Повідомлення Ivan » 26 листопада 2011 15:05

У мене щодо цього власне правило, може й не зовсім логічне:
білацерква = bilatserkva (офіційно: http://hostmaster.ua/docs/?tab_translit)
бц = bc (скорочення ж неформальне, тому й пишеться відповідно)
Ivan

Повідомлення: 51

Повідомлення weep » 26 листопада 2011 17:00

«Офіційно» це транслітерація УКППТ 1996 року — вона справді широко використовується як рекомендована для транслітерації назв населених пунктів України.

Однак за правилами домену UA, наприклад, крім цього трансліту можна також використовувати так звану «Українську латиницю» 1995 року, відому як транслітерація ТКПН. У ній все логічно:
• білацерква = bilacerkva
• бц = bc

Такий самий результат отримаємо, якщо використаємо третій рекомендований стандарт транслітерації домену UA — ГОСТ 16876-71.
І такий же результат буде, якщо використаємо один з найсучасніших і найпоширеніших стандартів транслітерації кирилиці — ГОСТ 7.79-2000 Б.
weep

Повідомлення Євген з ММ » 26 листопада 2011 21:55

weep написав:Якщо тема справді «попсова», прошу дати принаймні посилання на попередні обговорення/пропозиції.

Не маю часу щоб шукати посилання (та й всі їх знайти - це гірше голки в стогу), але мені не дадуть збрехати, що вже гора людей "робили" "свої" сайти міста і частіше це закінчувалося якимсь сміттям. + більш менш рейтингові ресурси (та ж стара білацерква київ юа) мали етапи розвитку і занепаду.
То ж щодо попси - повірте наслово :mrgreen:
Якщо зможете зреалізувати - щира пошана.

П.С. Я свого часу створив http://www.bts.ms (Проект Білоцерківські мультимедійні системи). Спробуйте домовитись за bts.uа. Так, це дорого буде перекупити, дорого зареєструвати ТМ, але це - бомба! І якщо вміло реалізувати функціонал - вона взірветься! Не тільки відвідуваністю, а й буде комерційно успішним проектом. :)
Чого варті лише субдомени! Це як власна домен зона :ugeek: ;)
Зображення

Якщо тебе вдарять по лівій щоці - підстав праву ногу, присядь і бий знизу в щелепу... :lol:
Євген з ММ
Адміністратор сайту

Повідомлення Ivan » 27 листопада 2011 00:21

weep, маю ідею, напишіть мені:
Востаннє редагувалось Євген з ММ в 27 листопада 2011 11:43, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Адресу відправлено на e-mail weep.
Ivan

Повідомлення: 51

Повідомлення Євген з ММ » 27 листопада 2011 11:36

Зустрічатись треба. Завітайте на зустріч 03 грудня, там всі й поговоримо.
Зображення

Євген з ММ
Адміністратор сайту

Далі

Повернутись в Біла Церква

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість